NOJW336M006RWJ
NOJW336M006RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 6.3V 2312
Написати відгук
Інші пропозиції NOJW336M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJW336M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 33uF 20%