NOJW476M004RWJ
NOJW476M004RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 4V 2312
Написати відгук
Інші пропозиції NOJW476M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJW476M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 47uF 20%