NOJW476M006RWJ
NOJW476M006RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 2312
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 47uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJW476M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJW476M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 47uF 20% 20% Tol.