NOJW686M002RWJ
NOJW686M002RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 68uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJW686M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJW686M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 68uF 20% 20% Tol.