NOJX107M004RWJ
NOJX107M004RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 100UF 20% 4V 2917
Написати відгук
Інші пропозиції NOJX107M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJX107M004RWJ NOJX107M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 20%