NOJX157M002RWJ
NOJX157M002RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 2.5V 2917
Написати відгук
Інші пропозиції NOJX157M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJX157M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 150uF 20%