Продукція > KYOCERA AVX > NOJX227M001RWJ
NOJX227M001RWJ
NOJX227M001RWJ KYOCERA AVX
NOJ_LP.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 1.8V 2917
Написати відгук
Інші пропозиції NOJX227M001RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJX227M001RWJ NOJX227M001RWJ Виробник : Kyocera AVX AVXC_S_A0011739183_1-2538308.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8V 220uF 20%