NOJY107M006RWJ
NOJY107M006RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJY107M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJY107M006RWJ NOJY107M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 20%