NOJY157M004RWJ
NOJY157M004RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 150UF 20% 4V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJY157M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJY157M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 150uF 20%