NOJY227M002RWJ
NOJY227M002RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 2.5V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJY227M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJY227M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 220uF 20%