Продукція > AVX > NOJY227M004RWJ
NOJY227M004RWJ
NOJY227M004RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 4volts 220uF 20%
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2917.
Інші пропозиції NOJY227M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJY227M004RWJ Виробник : AVX NOJ_LP.pdf 07+ D
NOJY227M004RWJ NOJY227M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2917