Продукція > AVX > NOJY227M006RWJ
NOJY227M006RWJ
NOJY227M006RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 220uF 20% 20% Tol.
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJY227M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJY227M006RWJ NOJY227M006RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917