NOJY337M001RWJ
NOJY337M001RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 1.8V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJY337M001RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJY337M001RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 330uF 20%