NOJY477M001RWJ
NOJY477M001RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 1.8V 2917
Написати відгук
Інші пропозиції NOJY477M001RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJY477M001RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 470uF 20%