NOJY686M006RWJ
NOJY686M006RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2917
Написати відгук
Інші пропозиції NOJY686M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJY686M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 68uF 20%