Продукція > VISHAY > NOMC14031002AT1
NOMC14031002AT1
NOMC14031002AT1 Vishay
nomc.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 14-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук