Продукція > VISHAY > NOMC16031002BT1
NOMC16031002BT1
NOMC16031002BT1 Vishay
doc60007.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.1% 0.5W(1/2W) ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
Написати відгук