Продукція > VISHAY > NOMCT14031001DT5
NOMCT14031001DT5
NOMCT14031001DT5 Vishay
nomc.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 1K Ohm 0.5% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded 14-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук