Продукція > VISHAY > NOMCT16031002FT5
NOMCT16031002FT5
NOMCT16031002FT5 Vishay
doc60007.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
Написати відгук