Продукція > VISHAY > NOMCT16031502DT1
NOMCT16031502DT1
NOMCT16031502DT1 Vishay
doc60007.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 15K Ohm 0.5% 0.5W(1/2W) ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
Написати відгук