Продукція > AVX CORPORATION > NOME227M006S0040
NOME227M006S0040
NOME227M006S0040 AVX Corporation
NOM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 220uF 20% ESR=40mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOME227M006S0040 Виробник : AVX nom-776790.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 220uF 20% ESR=40mOhms