Продукція > AVX > NOME337M006R0023
NOME337M006R0023
NOME337M006R0023 AVX
AVXC_S_A0011739192_1-2538468.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3V 330uF 20% ESR=23mOhm
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOME337M006R0023 NOME337M006R0023 Виробник : AVX Corporation NOM.pdf Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 6.3V 2917