Продукція > AVX CORPORATION > NOME337M006R0035
NOME337M006R0035
NOME337M006R0035 AVX Corporation
NOM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 6.3V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 330uF 20% ESR=35mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOME337M006R0035 NOME337M006R0035 Виробник : AVX nom-776790.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 330uF 20% ESR=35mOhms