Продукція > KYOCERA AVX > NOME477M002R0030
NOME477M002R0030
NOME477M002R0030 KYOCERA AVX
NOM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR Multi-anode
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Dissipation Factor: 10%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 mOhms
Current - Leakage: 23.5 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR Multi-anode, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Dissipation Factor: 10%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 30 mOhms, Current - Leakage: 23.5 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOME477M002R0030 NOME477M002R0030 Виробник : AVX nom-776790.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5V 470uF 20% ESR=30mOhm