Продукція > KYOCERA AVX > NOME687M002R0023
NOME687M002R0023
NOME687M002R0023 KYOCERA AVX
NOM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 680UF 20% 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR Multi-anode
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 23 mOhms
Current - Leakage: 34 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 680UF 20% 2.5V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR Multi-anode, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 23 mOhms, Current - Leakage: 34 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOME687M002R0023 NOME687M002R0023 Виробник : AVX nom-776790.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 680uF 20% ESR=23mOhms