Продукція > AVX CORPORATION > NOSA106K006R2000
NOSA106K006R2000
NOSA106K006R2000 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 10UF 10% 6.3V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 10uF 10% ESR=2000mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSA106K006R2000 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 10uF 10% ESR=2000mOhms