Продукція > AVX > NOSA106M008R2200
NOSA106M008R2200
NOSA106M008R2200 AVX
nos-776375.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 8volts 10uF 20% 2200mOhms
на замовлення 1746 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSA106M008R2200 NOSA106M008R2200 Виробник : KYOCERA AVX Niobium Oxide Capacitors 8V 10uF 20% 2200mOhm