Продукція > KYOCERA AVX > NOSB107M001R0350
NOSB107M001R0350
NOSB107M001R0350 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 1.8V 1210
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 1.8 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 350 mOhms
Current - Leakage: 3.6 µA
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 1.8V 1210, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 1.8 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 350 mOhms, Current - Leakage: 3.6 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSB107M001R0350 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 100uF 20% ESR=350mOhms