Продукція > AVX CORPORATION > NOSB156M006R0600
NOSB156M006R0600
NOSB156M006R0600 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 15UF 20% 6.3V 1210
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 15uF 20% ESR=600mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSB156M006R0600 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 15uF 20% ESR=600mOhms