Продукція > AVX CORPORATION > NOSB336M004R0600
NOSB336M004R0600
NOSB336M004R0600 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 4V 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 33uF 20% ESR=600mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSB336M004R0600 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 33uF 20% ESR=600mOhms