Продукція > AVX CORPORATION > NOSB476M002R0500
NOSB476M002R0500
NOSB476M002R0500 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 2.5V 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 47uF 20% ESR=500mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSB476M002R0500 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 47uF 20% ESR=500mOhms