Продукція > AVX CORPORATION > NOSB476M004R0500
NOSB476M004R0500
NOSB476M004R0500 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 4V 1210
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 47uF 20% ESR=500mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSB476M004R0500 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 47uF 20% ESR=500mOhms