Продукція > KYOCERA AVX > NOSC107M004R0150
NOSC107M004R0150
NOSC107M004R0150 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 100UF 20% 4V 2312
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric)
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 mOhms
Current - Leakage: 8 µA
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 100UF 20% 4V 2312, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric), Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 mOhms, Current - Leakage: 8 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC107M004R0150 NOSC107M004R0150 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5V 100uF 2312 ESR=150mOhms 20%