Продукція > KYOCERA AVX > NOSC157M002R0065
NOSC157M002R0065
NOSC157M002R0065 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 2.5V 2312
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric)
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 65 mOhms
Current - Leakage: 7.6 µA
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 2.5V 2312, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric), Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 65 mOhms, Current - Leakage: 7.6 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC157M002R0065 NOSC157M002R0065 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5V 150uF 20% ESR=65mOhm