Продукція > AVX > NOSC227M001R0125
NOSC227M001R0125 AVX
nos-776375.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 220uF 20% ESR=125mOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOSC227M001R0125
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC227M001R0125 NOSC227M001R0125 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 1.8V 2312
товару немає в наявності
NOSC227M001R0125 NOSC227M001R0125 Виробник : KYOCERA AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8V 220uF 20% ESR=125mOhm