Продукція > KYOCERA AVX > NOSC227M002R0125
NOSC227M002R0125
NOSC227M002R0125 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 2.5V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 220uF 20% ESR=125mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC227M002R0125 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 220uF 20% ESR=125mOhms