Продукція > AVX CORPORATION > NOSC336M006R0500
NOSC336M006R0500
NOSC336M006R0500 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 6.3V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 33uF 20% ESR=500mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC336M006R0500 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 33uF 20% ESR=500mOhms
товару немає в наявності
NOSC336M006R0500 NOSC336M006R0500 Виробник : KYOCERA AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 33uF 20% ESR=500mOhm