Продукція > AVX > NOSC686M006S0200
NOSC686M006S0200
NOSC686M006S0200 AVX
nos-776375.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3V 68uF 20% ESR=200mOhm
на замовлення 1994 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 200 mOhms, Current - Leakage: 8.2 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSC686M006S0200 NOSC686M006S0200 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 mOhms
Current - Leakage: 8.2 µA
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Current - Leakage: 8.2 µA
товару немає в наявності
NOSC686M006S0200 NOSC686M006S0200 Виробник : KYOCERA AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 68uF 20% ESR=200mOhm