NOSC686M008R0500
NOSC686M008R0500 KYOCERA AVX Components
nos.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Niobium 68uF 8V 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) SMD 0.5 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук