Продукція > KYOCERA AVX > NOSD107M006S0100
NOSD107M006S0100
NOSD107M006S0100 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: OXICAP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms
Current - Leakage: 12.6 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OXICAP, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms, Current - Leakage: 12.6 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD107M006S0100 NOSD107M006S0100 Виробник : KYOCERA AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 2917 ESR=100mOhms 20%