Продукція > AVX CORPORATION > NOSD157M006R0050
NOSD157M006R0050
NOSD157M006R0050 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 150uF 20% ESR=50mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD157M006R0050 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 150uF 20% ESR=50mOhms