Продукція > AVX CORPORATION > NOSD227M004R0040
NOSD227M004R0040
NOSD227M004R0040 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 220uF 20% ESR=40mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD227M004R0040 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 220uF 20% ESR=40mOhms