Продукція > KYOCERA AVX > NOSD227M006R0100
NOSD227M006R0100
NOSD227M006R0100 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 220uF 20% ESR=100mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD227M006R0100 NOSD227M006R0100 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
NOSD227M006R0100 NOSD227M006R0100 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 220uF 20% ESR=100mOhms
на замовлення 500 шт:
NOSD227M006R0100 NOSD227M006R0100 Виробник : KYOCERA AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 220uF 20% ESR=100mOhm