Продукція > KYOCERA AVX > NOSD477M002R0055
NOSD477M002R0055
NOSD477M002R0055 KYOCERA AVX
NOS-3165450.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Niobium Oxide Capacitors 2.5V 470uF 20% ESR=55mOhm
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Dissipation Factor: 10%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 55 mOhms, Current - Leakage: 23.5 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD477M002R0055 NOSD477M002R0055 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 10%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 55 mOhms
Current - Leakage: 23.5 µA
товару немає в наявності
NOSD477M002R0055 NOSD477M002R0055 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5V 470uF 20% ESR=55mOhm