Продукція > KYOCERA AVX > NOSD477M002R0100
NOSD477M002R0100
NOSD477M002R0100 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSD477M002R0100 NOSD477M002R0100 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
товару немає в наявності
NOSD477M002R0100 NOSD477M002R0100 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5V 470uF 20% ESR=100mOhm