Продукція > AVX CORPORATION > NOSE227M006R0080
NOSE227M006R0080
NOSE227M006R0080 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 220uF 20% ESR=80mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSE227M006R0080 NOSE227M006R0080 Виробник : AVX Corporation NOS.pdf Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917
товару немає в наявності
NOSE227M006R0080 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 220uF 20% ESR=80mOhms