Продукція > AVX > NOSE337M006R0100
NOSE337M006R0100 AVX
nos-776375.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 330uF 20% ESR=100mOhms
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 6.3V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Dissipation Factor: 12%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms, Current - Leakage: 39.6 µA.
Інші пропозиції NOSE337M006R0100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSE337M006R0100 NOSE337M006R0100 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Dissipation Factor: 12%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms