Продукція > KYOCERA AVX > NOSE477M002R0300
NOSE477M002R0300 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NOSE477M002R0300
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Dissipation Factor: 10%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 300 mOhms
Current - Leakage: 23.5 µA
Написати відгук
Description: NOSE477M002R0300, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Dissipation Factor: 10%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 300 mOhms, Current - Leakage: 23.5 µA.