Продукція > KYOCERA AVX > NOSV108M002R0050
NOSV108M002R0050
NOSV108M002R0050 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 1000UF 2.5V 2924
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: V
Dissipation Factor: 18%
Supplier Device Package: 2924 (7361 Metric)
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 mOhms
Current - Leakage: 50 µA
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 1000UF 2.5V 2924, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: V, Dissipation Factor: 18%, Supplier Device Package: 2924 (7361 Metric), Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 mOhms, Current - Leakage: 50 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSV108M002R0050 NOSV108M002R0050 Виробник : Kyocera AVX AVXC_S_A0011739160_1-2538294.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5V 1000uF 20% ESR=50mOhm