Продукція > KYOCERA AVX > NOSV477M006S0075
NOSV477M006S0075
NOSV477M006S0075 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 6.3V 2924
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: V
Dissipation Factor: 12%
Supplier Device Package: 2924 (7361 Metric)
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 75 mOhms
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 6.3V 2924, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: V, Dissipation Factor: 12%, Supplier Device Package: 2924 (7361 Metric), Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 75 mOhms, Current - Leakage: 56.4 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSV477M006S0075 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 470uF 20% ESR=75mOhms